کلاس آنلاین شیرینی پزی

آموزش کیک پزی
آموزش کیک پزی
جولای 18, 2024
آموزش کیک پزی آنلاین
آموزش آنلاین کیک پزی
جولای 19, 2024
آموزش کیک پزی
آموزش کیک پزی
جولای 18, 2024
آموزش کیک پزی آنلاین
آموزش آنلاین کیک پزی
جولای 19, 2024

کلاس آنلاین شیرینی پزی

کلاس آنلاین شیرینی پزی

کلاس آنلاین شیرینی پزی

کلاس آنلاین شیرینی پزی
کلاس آنلاین شیرینی پزی

در کلاس آنلاین شیرینی پزی سودلشیز مهارتهای شیرینی پزی شما ، بطور چشمگیری ارتقا پیدا می کند. کلاسهای مجموعه ما دارای آپشنهای ویژه ای است که آگاهی از آنها می تواند شما را ترغیب به ثبت نام در این کلاسهای ناب و خاص کند. در این نوشتار به تشریح کامل این دوره ی آموزشی می پردازم و به برخی از این آپشنهای خاص اشاره می کنم.

کلاس آموزش پخت شیرینی کوکی

دوره ی آموزش آنلاین شیرینی پزی سودلیشز

شیرینی نوعی تنقلات خیلی خوشمزه می‌باشد. البته در بسیاری از موارد به عنوان دسر، پیش غذا، پس غذا و موارد دیگر از این ماده غذایی استفاده می‌شود. این دسر خوشمزه را می‌توان هم در خانه تهیه نمود و هم به قنادی‌ها برای خرید آن‌ها مراجعه نمود. ماده‌ی اصلی هر شیرینی در بیشتر دستورات آن‌ها آرد و روغن می‌باشد. البته نوعی خمیر است که در پخت بسیاری از این دسر خوشمزه، استفاده می‌گردد. در زمانه‌ای بسیار قدیم در مواقع خاصی اقدام به پخت آن‌ها می‌کردند. در زمان عروسی‌ها و نیز تولد نوزادان در برخی از خانه‌ها بانوان آن خانه برای شادباش از این دسرها استفاده می‌کردند. از این رو می‌توان گفت از ایام گذشته مرسوم بوده است که برای ادای شادباش‌ها از این تنقلات استفاده نمود. در کل می‌توان این دسرهای خوشمزه را به دو دسته‌ی کلی تقسیم نمود. شیرینیهای تر و شیرینیهای خشک.

پخت و پز شیرینی های خشک و تزیین آن یکی از علاقمندی های بسیاری از هنرجویان دوره های آموزش شیرینی پزی و کیک پزی است . سودلشیز برای این منظور بصورت غیرحضوری و آنلاین کلاس شیرینی های خشک برگزار می کند که در ادامه توضیحات کامل آن را می توانید مشاهده کنید . یکی از بزرگترین مزیتهای کلاسهای غیر حضوری و آنلاین سودلشیز ، ثبت نام هنرجو از خارج کشور و حتی روستاهای محروم و بسیار دورافتاده کشورمان می باشد.

آموزش آنلاین شیرینی های خشک
آموزش آنلاین شیرینی های خشک

آموزش آنلاین شیرینی های خشک

مطلب مرتبط خواندنی دیگر >>>  دوره آنلاین آموزش کیک کافه ای

کلاس آنلاین ( غیر حضوری ) شیرینی های خشک تلفیقی ( مدرن و سنتی )

🔹کلاس آنلاین شیرینی های خشک تلفیقی ( مدرن و سنتی ) آیتم ها شامل ؛
۱) فرانسوی عالی
۲) وینی خاص
۳) ارده و کنجد
۴) بادامی
۵) شکلات سفید ترکدار
۶) لوز دو رنگ رسپی متفاوت
۷) قطاب
۸) شوکو فندق
۹) شکلات و فندق بی نظیر
۱۰) بادام شکلاتی
۱۱) نخودچی
۱۲)برنجی سنتی اصل
۱۳)شیرینی شکلات سفید عالی
۱۴) رسپی بی نظیر نون چایی اصل قزوین
۱۵) رسپی ( شیرینی آجیلی )

🌸طعم ها کاملا تضمینی و غیر تکراری .

برای سفارش و آموزش گزینه ها وسواس گونه انتخاب شده 🙏😘وبا شرکت در کلاس های آنلاین سودلیشز ارائه ی فایل پی دی اف رسپی 😘که صفر تا صد کار فیلمبرداری شده و اشرف کامل بر آماده سازی مواد و پخت و تزیین می باشد .

مورد استفاده ی این کلاس برای تولید انبوه و کارگاهی و آموزش و سفارش خونگی می باشد 🌹❤️

و کلاس آماده ی ارائه می‌باشد هنرجو بعد از ثبت نام وارد گروه های آموزشی منتخب می شوند 🥰 .

هر هنرجوی عزیزم که پکیج اسلایس و پکیج شیرینی رو همزمان ثبت نام کنند تخفیف لحاظ می شود و هر دو کلاس سیصد و چهل هزار تومان ارائه می‌شود .

با عشق آموزش میدیم
با انصاف تقدیم می کنیم
و به خواست خدا و شرط حیات پشتیبانی دائم هست🙏😘 .

باشد که خدا معتبر کند 🌹

باشد که خدا معتبر کند

چرا آموزش غیر حضوری کوکی در سودلیشز

الف) پشتیبانی مادالممر!

اگر در بازار کار شیرینی و کیک باشید باید بدانید که پشتیبانی مادالمعر در این حوزه چقدر مسئولیت سنگینی است و کمتر مربی و آموزشگاه های راضی به اینکار می شود . ولی مجموعه سودلشیز با توجه به تکیه بر آموزش های اصولی خود چنین تضمینی را برای هنرجویان خود ارایه می دهد که می تواند خیال هنرجو را تا ابد راحت کند.

مطلب مرتبط خواندنی دیگر >>>  دوره آنلاین آموزش حلوا بوتیکی

ب) تجربه 12 ساله

شما با شرکت در دوره های آنلاین کوکی سودلشیز از حاصل و تحربه 12 سال کوکی پزی حرفه ای ، نهایت استفاده را خواهید برد و این برگ برنده ای است برای تجربه های شیرینی شما از پخت شیرینی و کیک.

هزینه کلاس پخت کوکی سودلیشز

نام حرفهکلاس غیر حضوری کوکی
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزشتماس بگیرید
شهریه…. تومان (تماس بگیرید)
تاریخ شروع دورهبا واحد ثبت نام سودلشیز هماهنگ شوید.

توضیحاتی کلی در مورد کلاس شیرینی پزی سودلیشز

وقتی تصمیم به آموزش آنلاین در مجموعه ما قوت گرفت با دقت و وسواس کامل شروع به فعالیت کردیم . تمام دوره های که در دوازده سال آموزش و فعالیت در این زمینه داشتیم تک تک اعضای مجموعه بهترین و بی نظیرترین رسپی ها را برای آموزش انتخاب کردیم . هر رسپی با رسپی دیگر کاملا متفاوت و از طعم های خاص برخوردار است .
در این رسپی ها شما از سری زنی ها و کارهای مشابه بازاری اثری نمی بینید . برای مثال در بازار کار آموزشی خیلی دیده می شود که برخی با صد گرم کردن آرد یکی رسپی و یا با پنجاه گرم اضافه کردن پنیر ، رسپی ها مختلفی تهیه می کنند و شعور هنرجوی کار بلد را به سخره می گیرند .
یا کلاسهایی را به ما گزارش داده اند با قیمت بسیار پایین و بدون پشتیبانی ، وقتی که بیشتر جویا می شویم می بینیم که اکثر رسپی ها گفته شده با دستور طرز تهیه کاملا غلط به خورد هنرجو داده شده است .
از این دست هنرجویان کم نداشتیم که وقتی طرز تهیه درست یک کوکی را می گفتم جبهه گیری خاصی را مشاهده می کنیم و وقتی بررسی می کنیم می بینیم که آموزش های غلط از جاهای دیگر ، ملکه ذهن هنرجو شده است و این کار را برای هنرجو و ما سخت و سختر می کند . زیرا که باید در ابتدا آموزش های غلط را از حافظه هنرجو پاک شود تا بشود آموزش های اصولی و صحیح را جایگزین آن کرد .

مطلب مرتبط خواندنی دیگر >>>  آموزش آنلاین کیک پزی

با شرکت در دوره آموزش آنلاین کوکی سودلیشز ، مهارت پخت و طرز تهیه حرفه ای ، انواع کوکی ها را بخوبی فرا خواهید گرفت . این دوره ها ی غیر حضوری و آنلاین مناسب همه افراد می باشد چه کسانی که می خواهند تجربه ی خوشمزه ای از طرز تهیه کوکی ها داشته باشند و چه کسانی که دنبال کسب درآمد در بازار کار هستند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
آموزش آنلاین کیک پزی و شیرینی
آموزش آنلاین کیک پزی و شیرینی
با عشق آموزش میدیم با انصاف تقدیم می کنیم به خواست خدا و شرط حیات پشتیانی دائم است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *